Müşteri Girişi
Ana Sayfa / Özellikler

Özellikler SwatCRM'in Özellikleri Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Müşterilerinizi, Tekliflerinizi, Görüşmelerinizi Kolayca Takip Edin

Müşterilerinizin tüm bilgilerinin, irtibatta olduğunuz kişilerin detaylı bilgilerinin, müşteriler hakkında eklenen notların toplandığı SwatCRM'de her kullanıcı yetkisi dahilinde bilgilere erişebilmektedir. SwatCRM için geliştirilmiş mesajlaşma sistemi ile taleplerinizi, yazışmalarınızı SwatCRM ile yapabilmektesiniz. Yapacağınız toplantıların ajandasını SwatCRM ajanda yapısı ile tutabilir, öncesinde hatırlatma alabilir ve toplantı sonrası notları SwatCRM ile arşivleyebilirsiniz.

Tekliflerinizi Şablonunuz ile Gönderin, Tarihçesini Oluşturun

SwatCRM parametre tanımlarından firmanız için kurumsal teklif şablonunuzu oluşturun, e.posta ayarlarınızı tanımlayın.Göndereceğiniz tüm teklifler oluşturduğunuz şablonda e.posta adresinizden PDF formatında gönderilsin. SwatCRM çoklu dil özelliği ile tekliflerinizi istediğiniz dilde hazırlayabilirsiniz.Teklif kabul, red ve revize durumları ve teklif kopyalama özellikleri ile aynı teklifi farklı müşteriler için hızlıca oluşturabilirsiniz.

Teklif Akışınızı Belirleyin, Uyarılar ile Bilgilenin

SwatCRM parametre tanımlarından ürünlerinizi, müşteri temsilcisi indirim oranını, müşteri indirim oranını tanımlayın, tekliflerde otomatik ürün fiyatlarınız oluşsun.Belirlediğiniz parametrelere göre isterseniz otomatik onaylar olsun isterseniz onaylar belirlediğiniz kişilerin yetkisinde olsun. Gün sonunda SwatCRM tarafından günlük raporlarınızı ve gün başında yapılacak iş raporlarınızı alın.

Görevlerinizi, Ajandanızı Takip Edin

SwatCRM ajanda alt yapısı ile saatlik, günlük ve aylık işlerinizi takip edebilirsiniz. Firma içerisinde personellerinize iş ataması yapabilir, işleri takip edebilirsiniz. Firma içerisindeki iş akışında ortak noktanız olmaya aday SwatCRM belirlediğiniz noktalarda size hatırlatmalarda bulunacaktır.

Sipariş Unutma / Kargaşaya Son

SwatCRM'de tekliflerinizin kabulü sonrası otomatik oluşturulan sipariş kayıtları ile sipariş modülünüzün bilgileri otomatik doldurulmaktadır. Siparişlerin durumu, depo ie ilişkileri SwatCRM tarafından yönetilmektedir. Sistem üzerinden tasarladığınız sipariş formu oluşturulması ve müşterilerinize e.posta ile iletilmesi SwatCRM ile rahatlıkla yönetilmektedir.

Deponun Takibi Her Yerden Mümkün

SwatCRM depo yönetimi modülü ile depolarınızın birden fazla lokasyonda olması durumunda bile internet alt yapınız ile depolarınızdaki ürünlerin durumu, siparişlerin takibi, stok seviye uyarı yapısı ile stoklarınızın garantisi sağlanmaktadır. Günlük gönderilen bilgilendirme e.postaları ile deponuza yapılan giriş / çıkış işlemlerinden yöneticilerinizin bilgilendirmeleri sağlanmaktadır.

Personel Yönetimi Bu Kadar Kolay Olmamıştı

SwatCRM personel modülünde personellerin özlük bilgileri, izin takibi ve onaylama mekanizması takip edilemektedir. Kullandığınız personel devam kontrol sistemine SwatCRM'in bağlanması ile personellerinizin tüm bilgileri tek bir platformda takibinizde bulunmaktadır.

Güçlü Raporlamalar ile Stratejilerinizi Güçlendirin

SwatCRM raporlama alt yapısı ile istediğiniz parametrelerdeki raporlara ulaşabilirsiniz. En çok kaybettiğiniz teklif sebepleri, personel performansı, en çok talep gören ürünleriniz, potansiyel müşteri takipleriniz, yapılacak / yapılan görüşmeler vs hepsine raporlama alt yapımız ile erişebilirsiniz.

Kullanımı Kolay, Kurulum İhtiyacı Olmayan, Hemen Kullanıma Hazır Sistem

SwatCRM web alt yapısı ile bilgisayarlarınıza ek bir yazılım kurmadan tüm internet tarayıcılarını destekleme özelliği ile sizi sınırlandırmaz, özgür bırakır.Kullanıcı bazlı ödeme kolaylığı ile kullandığınız kadar bir sonraki ay faturalandırılır ve ek maliyetler ile sizi yormaz.